Šis veikals izmanto sīkfailus un citas tehnoloģijas, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu vietnēs.

APMAKSAS KĀRTĪBA UN PIEGĀDES VEIKŠANA

·         Iepirkties e-veikalā var gan reģistrēti, gan nereģistrētie lietotāji. Ja Pircējs izveido savu lietotāja kontu e-veikalā, Pircējam ir iespēja pievienoties e-veikalam autorizējoties.

·         Lai iegādātos preces e-veikalā, jāveic šādas darbības:

o   izvēlēties preci (vai preces), pievienojot tās „Pirkumu grozam”;

o   pēc visu izvēlēto preču ievietošanas „ Pirkumu grozā”, nospiest  “Pāriet uz norēķināšanos, ”„Norēķināšanās”;

o   pēc visu nepieciešamo datu lauku aizpildīšanas, nospiest „Turpināt” un “Pabeigt sūtījumu” ;

·          Pirkuma apmaksa ir iespējama Visa/MasterCard norēķinu karti, PayPal kontu vai bankas pārskaitījumu;

·         Preču cenas interneta veikalā www.600.lv  un saformētajā pasūtījumā tiek norādītas EUR. Pārdevējs ir PVN maksātājs. PVN ir ieskaitīts cenā.

·         Pārdevējam ir tiesības atteikt pārdot e-veikala pasūtītās preces, informējot par to Pircēju, gadījumā, ja:

o   prece vairs nav pieejama Pārdevēja noliktavā, vai nav pieejama daudzumā, kādā to vēlas iegādāties Pircējs;

o    tehnisku iemeslu dēļ e-veikalā norādītā preces cena un/vai parametri neatbilst faktiskajai preces cenai un/vai parametriem;

·         Maksājumus nodrošina PayPal. https://www.paypal.com/lv/home

 

PASŪTĪJUMA PIEGĀDE

·         Veicot pasūtījumu e-veikalā prece Pircējam tiek piegādāta ar Latvijas Pasta, SEUR, GLS, DHL, UPS vai TNT kurjeru.

·         Preču piegādes izmaksas nav iekļautas preces cenā. Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas pēc preces svara, izmēra un trausluma.

·         Visas piegādes ir apdrošinātas, sūtījumi ir izsekojami. Prece tiek piegādāta līdz mājas durvīm.

·         Preču piegāde tiek veikta uz pasūtījumā norādīto Pircēja adresi. Pirms piegādes veikšanas Pārdevējs vienojas ar Pircēju par preces piegādes laiku.

·         Pasūtījuma sagatavošanas termiņš ir 1 darba diena.

·         Pasūtījuma piegādes termiņš ir 5-7 darba dienas pēc pasūtījuma apstrādes.

·         Preces saņemšana ir iespējama tikai tad, ja pasūtījums ir pilnībā apmaksāts.

·         Pirms preces saņemšanas pircējam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, kā arī pasūtījuma numurs vai pasūtījuma apstiprinājums. Preces tiek izsniegtas tikai tam Pircējam, kura dati ir norādīti attiecīgajā preces pasūtījumā. Ja Pircējs neuzrāda pasūtījuma numuru vai pasūtījuma apstiprinājumu, vai personu apliecinošu dokumentu, piegādātajam ir tiesības neizsniegt preces.

·         Preces nodošana Pircējam notiek saskaņā ar pavadzīmi, kuru paraksta Pircējs un Pārdevēja pārstāvis. Pasūtījums tiek uzskatīts par izpildītu ar preces nodošanu.

·         Saņemot preci Pircējam jāpārbauda iepakojums ārēji, lai noskaidrotu, vai ir kādas pazīmes, ka tā ir tikusi sasista vai bijusi pakļauta nerūpīgai pārvietošanai, piemēram, ir radušies izciļņi, nolocījumi, caurumi, kastes sliktā stāvoklī, atlipušas kurjeru blīves citas zīmes, kas var radīt aizdomas, ka preces ir tikušas sabojātas. Ja šādas pazīmes ir redzamas, tās ir obligāti jāuzrāda kurjera pavadzīmē, norādot "PAKA IR REDZAMI BOJĀTA". Šādi nerīkojoties, jūs automātiski piekrītat, ka saņemšanas brīdī viss ir bijis atbilstoši.

 Pircēja ceļvedis

Saņemot preci Pircējam jāpārbauda iepakojums ārēji, lai noskaidrotu, vai ir kādas pazīmes, ka tā ir tikusi sasista vai bijusi pakļauta nerūpīgai pārvietošanai, piemēram, ir radušies izciļņi, nolocījumi, caurumi, kastes sliktā stāvoklī, atlipušas kurjeru blīves citas zīmes, kas var radīt aizdomas, ka preces ir tikušas sabojātas. Ja šādas pazīmes ir redzamas, tās ir obligāti jāuzrāda kurjera pavadzīmē, norādot "PAKA IR REDZAMI BOJĀTA". Šādi nerīkojoties, jūs automātiski piekrītat, ka saņemšanas brīdī viss ir bijis atbilstoši.

Ja esat saņēmis bojātu preci, lūdzam jūs informēt klientu servisu (norādot pasūtījuma numuru un pievienojot iepakojuma/preces fotoattēlus), nosūtot uz e-pastu info@600.lv

Ja esat saņēmis sūtījumu, pamanāt produkta neatbilstību, rūpnīcas defektu vai citus defektus precei, lūdzu, nekavējoties informējiet mūs pa e-pastu info@600.lv

Ja vēlaties atgriezt preci (neatbilst izmērs, krāsa, forma utt):

Atgrieztajām precēm jāatbilst šādām prasībām:

*preces nevar būt lietotas;

*preces nevar būt sabojātas un zaudējušas savu vērtību;

*precēm ir jābūt ievietotām transportēšanai piemērotā iepakojumā (kā tika saņemts);

*precēm jābūt ar visām etiķetēm;

Preces nedrīkst zaudēt savu preču izskatu, oriģinālos iepakojumus.

 

Prieks sadarboties!

Jūsu 600.lv

 

navigation