Šis veikals izmanto sīkfailus un citas tehnoloģijas, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu vietnēs.

Internetveikala lietošanas noteikumi

1. VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI

1.1. Interneta veikala lietošanas noteikumi (turpmāk – Noteikumi), nosaka SIA „Kensa” interneta veikala www.600.lv  (turpmāk – e-veikala) lietošanas kārtību.

1.2. Pārdevējs ir SIA „Kensa”, reģistrācijas Nr. 40103082840, juridiskā adrese: Zivju iela 10/12-18, Liepāja, Latvija (turpmāk – Pārdevējs).

1.3. Pircējs veicot pasūtījumu apliecina, ka ir iepazinies ar Noteikumiem un tiem piekrīt.

1.4. Starp Pārdevēju un Pircēju, kas veic pasūtījumu e-veikalā, tiek slēgts Distances līgums (turpmāk – Līgums). Līgums stājas spēkā brīdī, kad Pircējs ir veicis pasūtījumu un ir saņēmis no Pārdevēja apstiprinājumu par veikto pasūtījumu ar elektroniskā pasta starpniecību. Līgums ir spēkā līdz tā pilnīgai izpildei, proti, līdz pasūtījuma apmaksai un preces nodošanai.

1.5. Pārdevējs patur tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma vienpusēji veikt grozījumus Noteikumos, tos publicējot https://600.lv/lv/content/3-noteikumi-un-nosacijumi

1.6. Cenas e-veikalā norādītas eiro, iekļaujot pievienotās vērtības nodokli (PVN) 21%.

1.7. Par piegādi tiek piemērotas maksa, kādu to nosaka izvēlētais piegādātājs.

1.8. Pārdevējs patur tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma vienpusēji mainīt preču piedāvājumu, cenas, kā arī piemērot precēm atlaides. Preces tiek pārdotas par cenām, kas ir spēkā pasūtījuma veikšanas brīdī.

1.9. Attēlos redzamās preces pēc to krāsas, lieluma, formas vai citiem parametriem dabā var atšķirties no attēlos redzamajam precēm. Attēliem ir informatīvs raksturs.

2. PASŪTĪJUMU VEIKŠANA UN APMAKSAS KĀRTĪBA

2.1. Iepirkties e-veikalā var gan reģistrēti, gan nereģistrētie lietotāji. Ja Pircējs izveido savu lietotāja kontu e-veikalā, Pircējam ir iespēja pievienoties e-veikalam autorizējoties.

2.2. Lai iegādātos preces e-veikalā, jāveic šādas darbības:

2.2.1. izvēlēties preci (vai preces), pievienojot tās „Pirkumu grozam”;

2.2.2. pēc visu izvēlēto preču ievietošanas „ Pirkumu grozā”, nospiest  “Pāriet uz norēķināšanos, ”„Norēķināšanās”;

2.2.3. pēc visu nepieciešamo datu lauku aizpildīšanas, nospiest „Turpināt” un “Pabeigt sūtījumu” ;

2.3. Pirkuma apmaksa ir iespējama Visa/MasterCard norēķinu karti, PayPal kontu vai bankas pārskaitījumu;

2.4.. Preču cenas interneta veikalā www.600.lv  un saformētajā pasūtījumā tiek norādītas EUR. Pārdevējs ir PVN maksātājs. PVN ir ieskaitīts cenā.

2.5. Pārdevējam ir tiesības atteikt pārdot e-veikala pasūtītās preces, informējot par to Pircēju, gadījumā, ja:

2.5.1.prece vairs nav pieejama Pārdevēja noliktavā, vai nav pieejama daudzumā, kādā to vēlas iegādāties Pircējs;

2.5.2. tehnisku iemeslu dēļ e-veikalā norādītā preces cena un/vai parametri neatbilst faktiskajai preces cenai un/vai parametriem;

2.6. Maksājumus nodrošina PayPal. https://www.paypal.com/lv/home

3. PASŪTĪJUMA PIEGĀDE

3.1. Veicot pasūtījumu e-veikalā prece Pircējam tiek piegādāta ar Latvijas Pasta, SEUR, GLS, DHL, UPS vai TNT kurjeru.

3.2. Preču piegādes izmaksas nav iekļautas preces cenā. Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas pēc preces svara, izmēra un trausluma.

3.3.Visas piegādes ir apdrošinātas, sūtījumi ir izsekojami. Prece tiek piegādāta līdz mājas durvīm.

3.4. Preču piegāde tiek veikta uz pasūtījumā norādīto Pircēja adresi. Pirms piegādes veikšanas Pārdevējs vienojas ar Pircēju par preces piegādes laiku.

3.5. Pasūtījuma sagatavošanas termiņš ir 1 darba diena.

3.6. Pasūtījuma piegādes termiņš ir 5-7 darba dienas pēc pasūtījuma apstrādes.

3.7. Pirms preces saņemšanas pircējam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, kā arī pasūtījuma numurs vai pasūtījuma apstiprinājums. Preces tiek izsniegtas tikai tam Pircējam, kura dati ir norādīti attiecīgajā preces pasūtījumā. Ja Pircējs neuzrāda pasūtījuma numuru vai pasūtījuma apstiprinājumu, vai personu apliecinošu dokumentu, piegādātajam ir tiesības neizsniegt preces.

3.8. Pirms preces saņemšanas pircējam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, kā arī pasūtījuma numurs vai pasūtījuma apstiprinājums. Preces tiek izsniegtas tikai tam Pircējam, kura dati ir norādīti attiecīgajā preces pasūtījumā. Ja Pircējs neuzrāda pasūtījuma numuru vai pasūtījuma apstiprinājumu, vai personu apliecinošu dokumentu, piegādātajam ir tiesības neizsniegt preces.

3.9. Preces nodošana Pircējam notiek saskaņā ar pavadzīmi, kuru paraksta Pircējs un Pārdevēja pārstāvis. Pasūtījums tiek uzskatīts par izpildītu ar preces nodošanu.

3.10. Saņemot preci Pircējam jāpārbauda iepakojums ārēji, lai noskaidrotu, vai ir kādas pazīmes, ka tā ir tikusi sasista vai bijusi pakļauta nerūpīgai pārvietošanai, piemēram, ir radušies izciļņi, nolocījumi, caurumi, kastes sliktā stāvoklī, atlipušas kurjeru blīves citas zīmes, kas var radīt aizdomas, ka preces ir tikušas sabojātas. Ja šādas pazīmes ir redzamas, tās ir obligāti jāuzrāda kurjera pavadzīmē, norādot "PAKA IR REDZAMI BOJĀTA". Šādi nerīkojoties, jūs automātiski piekrītat, ka saņemšanas brīdī viss ir bijis atbilstoši.

4. PASŪTĪJUMA ATCELŠANA VAI IZMAIŅAS PASŪTĪJUMĀ

Lai atceltu pasūtījumu vai veiktu izmaiņas jau izdarītā pasūtījumā, Pircējam ir jāsazinās ar SIA “Kensa”, izmantojot e-pastu – info@600.lv .

5. ATTEIKUMA TIESĪBAS

5.1 Pircējs var izmantot atteikuma tiesības un 14 (četrpadsmit) dienu laikā vienpusēji atkāpties no Līguma, atdodot nopirkto preci atpakaļ Pārdevējam. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņu skaita no dienas, kad Pircējs vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un kuru ir norādījis Pircējs, ir ieguvusi preci valdījumā.
5.2. Pircējam ir jāinformē Pārdevēju par lēmumu atteikties no Līguma pirms atteikuma termiņa beigām, rakstot elektroniski uz adresi info@600.lv  un norādot šādu informāciju:

5.2.1. skaidru un nepārprotamu apgalvojumu, kas Pircējs vēlas atkāpties no līguma;

5.2.2. pasūtījuma veikšanas datumu;

5.2.3. datumu, kad prece tika iegūta valdījumā;

5.2.4. Pircēja vārdu un uzvārdu;

5.2.5. precīzu preces nosaukumu.

5.3. Pircējs nodod preci atpakaļ Pārdevējam bez nepamatotas kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā no dienas, kad Pārdevējs tika informēts par atteikuma tiesību izmantošanu.

5.4. Pārdevējs bez nepamatotas kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā no dienas, kopš Pircēja paziņojumu par lēmumu atkāpties no Līguma saņemšanas, atmaksā Pircējam viņa samaksāto naudas summu. Pārdevējs minēto naudas summu atmaksā, izmantojot tāda paša veida bezskaidra naudas norēķinu līdzekli, kādu izmantoja Pircējs.

5.5. Pārdevējs ir tiesīgs aizturēt Pircēja samaksātās naudas summas atmaksu līdz brīdim, kad Pārdevējs ir saņēmis preci vai Pircējs iesniedzis Pārdevējam apliecinājumu par to, ka prece ir nosūtīta atpakaļ.

5.6. Pircēja tiešos izdevumus, kas saistīti ar preces atgriešanu, sedz Pircējs.

5.7. Atteikuma tiesību realizēšanas termiņā, Pircējam ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas ir nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes tirdzniecības vietā). Precēm ir jābūt nesabojātām, nezaudējušām sākotnējo izskatu (nenoņemtas un nesabojātas etiķetes, nenoplēstas aizsardzības plēves u.c.) un nelietotām. Ja prece nav pilnā komplektācijā vai nav oriģinālajā iepakojumā, vai preces iepakojums ir būtiski bojāts (izņemot gadījumu, kad nav iespējams atvērt iepakojumu, to nesabojājot), vai prece ir bojāta, Pārdevējam ir tiesības nepieņemt preci.

6. PIETEIKUMS PAR LĪGUMAM NEATBILSTOŠU PRECI

Pircējs ir tiesīgs pieteikt prasījumu pārdevējam par preces neatbilstību līguma noteikumiem atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likumam.

7. DATU APSTRĀDE

 

7.1. Ievadot nepieciešamo informāciju un noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. Pircēju sniegtie personas dati tiek apstrādāti, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citu Latvijas Republikas tiesību aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību.

7.2.Visi klienta personiskie dati, apmeklējot interneta veikalu www.600.lv  un veicot apmaksu par precēm, ir uzskatāmi par konfidenciālo informāciju, izņemot gadījumus, kad kurjeram, lai piegādātu preci, nepieciešams zināt klienta vārdu, uzvārdu, adresi un telefona numuru, kā arī citos gadījumos, kas paredzēti likumdošanā.

7.3. Klientam ir tiesības jebkurā laikā pieprasīt savu datu dzēšanu.

8. ATBILDĪBA

8.1. Pārdevējs neuzņemas atbilstību par izdevumiem vai zaudējumiem, kas varētu rasties e-veikalā norādītās informācijas izmantošanas rezultātā vai tādēļ, tīmekļa vietne vai e-veikals jebkādu iemeslu dēļ nav pieejams vai e-veikala darbība ir bijusi traucēta vai pārtraukta.

8.2. Pārdevējs neuzņemas nekādus riskus vai atbildību, ja Pircējs nav iepazinies vai ir daļēji iepazinies ar Noteikumiem.

8.3. Pārdevējs nav atbildīgs par e-veikala sistēmā un attēlos redzamo preču krāsu, lielumu, formu vai citu parametru neatbilstību faktiskajām preču īpašībām.

8.4. Pircējs uzņemas visus riskus un atbildību par e-veikala veiktajiem pirkumiem, tajā skaitā preces saņemšanu (pieņemšanu).

8.5. Pārdevējs nav atbildīgs par kavēšanos ar saistību izpildi vai to nepildīšanu, vai cita veida neizpildi, kas radusies tādu apstākļu un šķēršļu dēļ, kuri ir ārpus Pārdevēja saprātīgas kontroles, kas ietver, bet neaprobežojas ar streikiem, valdības rīkojumiem, karadarbību vai nacionālā mēroga ārkārtas stāvokli, vides vai klimata anomālijām, neizpildi no trešo personu puses, traucējumiem interneta savienojumā, kā arī komunikācijas iekārtu, datoru un programmatūras tehniskām problēmām.

 

9. CITI NOTEIKUMI

 

9.1. Informācijas apmaiņa starp Pircēju un Pārdevēju notiek izmantojot Pircēja e-pasta adresi, pasta adresi vai tālruņa numuru. Pircējs var izmantot saziņas veidus, kas ir norādīti mājas lapā.

9.2. Tīmekļa lapas un e-veikalu darbību regulē un šiem Noteikumiem ir piemērojami Latvijas Republikas tiesību akti. Attiecības, kas izriet no darījumiem ar Pircējiem, kad Pircējs ir fiziskā persona Patērētāju tiesību likuma izpratnē, regulē Patērētāju tiesību aizsardzības likums un citi normatīvie akti par patērētāju tiesību aizsardzību.

9.3. Visas radušās domstarpības pēc iespējas tiek risinātas pārrunu ceļā. Ja vienošanās netiek panākta, strīds tiek nodots izskatīšanai tiesā Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

navigation